folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Engelli Bir İnsana Nasıl Davranmalıyız.

Engelli Bir İnsana Nasıl Davranmalıyız.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Ellerinde sorun olan ark var.bunlar önemli gerçekten onlar uzaylı dil amk

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Erkek

Bence Can kırıca'ya Burda Nasıl Davranıyorsak Öyle Davranmalıyız =)) Farklılıkları Göstermeden Örneğin Bir Konuda Nasıl Sıkışdığımız zaman Burda Bir Konu Açıyorsak Yardım İstiyorsak Yardımlaşma Gösteriyorsak Buda Böyle Olmalı Sıradan Olmalı Açıkcası

Edit: Burda Rencide Edici Konuşmuyorum Yanlış Yerlere Çekmesinler....

Ayrıca Güzel Bir Konuyua Değinmişsin Teşekkürler Kardeşim

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (Sigara içiyorum çünkü insanlar konuşarak, beynimi sikerek, yorum yaparak öldürürken sigara sorgusuz, sualsiz, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

çok beğendim tebrik ettim teşekkür ettim beğendim konuyu

la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dumanemre
    dumanemre's avatar
    Erkek

bayarbatuhan bunu yazdı:
    -----------------------------

dumanemre bunu yazdı:

Aslında bu konu açılırken bile onların sizlerden yani sağlıklı gruptan olmadığını vurgular gibisiniz.. Tamam öyle bir niyetiniz olmadığını ve iyi niyet ile açmış olduğunuzu biliyorum ama ben engelli olarak değil "Ayrıcalıklı" olarak tanımlıyorum. Bu arada bütün bu  engelleri oluşturan( biyolojik özelliklerden bahsetmiyorum) siz sağlıklı olan insanlar değil misiniz ?

onların sağlıklı gruptan olmadığını vurgulamak diye bişey olamaz  onları sağlıksız grup diye ayırman bile kötü bişey  bu konuyu açmamın tek sebebi  bazı insanların  engelli insanlara acıyarak yaklaşması  ve benimde bunu görmem

onlara acınarak yaklaşılması onları üzüyor onların bizden hiç bi farkı yok  onların acınıcak bir hali yok  bunu anlatmaya çalışıyorum onları farklı gören insanlar için açılmış bi konu zaten bu

konuyu açtım ki  en azından herkez birkere okusun ve uygulamaya çalışsın eminim yararlı olucaktır.

Hocam zaten iyi niyetli ve duyarlı olduğunuzu vurguladım ... Elbette ben sağlıksız diye ayırırken biyolojik durumlardan bahsettim... İnanın kendi tecrübelerimden biliyorum bizler daha bir inançla, daha bir azimle hayata sarılıyoruz..Etrafımızda sırf kırmamak için kem-küm edenleride görüyorum..... Abi yeri geldimi kıracaksın yok öyle lamıcimi .. İşte o zaman pozitif ayrımcılık uygulanmış olduğunuz hissedeceğiz

.İnilmeyince kuyuya çıkılmıyor taht-ı Mısıra.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Bir arkadaşım var zorluklar karşısında hayattan yılmamış, insanlara saygı duyan, başarılarıyla kendine hayran bırakan, azimli, yürekli insan.

http://www.oguzmucurluoglu.com 

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

burakbet bunu yazdı:

çok beğendim tebrik ettim teşekkür ettim beğendim konuyu

ben teşekkür ederim asıl

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

Ey kul, etme dünya nazı, kıl namazını, sonra kılarız diyenin dün kıldık namazını. - msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com - Ttnet internet problemleriniz halledilir: http://tinyurl.com/5u657py
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

nolanded bunu yazdı:

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

2.) Yardım etmeden önce yardım isteyip istemediğini sorun. İstek olmadan yardım etmeye kalkmayın.

3.) Kendinize göre yardım etmeye kalkmayın. Engelli kişinin sizi yönlendirmesine fırsat verin.

Güzel

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tbr güzel kpnu

Toplam Hit: 5891 Toplam Mesaj: 39