folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mimarlıkmı ? Psikolojiimi ?

Mimarlıkmı ? Psikolojiimi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Özel üniversiteye gidiecem ama iki bölümde kararsız kaldım eğitim dili ingilizce. Psikolojiyi ingilizce okumak çok zor gibi görünüyor bölümümde sayısal ama genede karasız kaldım . Mimarlıkmı psikolojimi bi fikir verin :s

Ben Rusya da bir hayat kadını Hollanda da bir eşcinsel İngiltere de bir küfürbaz Afrika da bir köle Almanya da bir alkoliğim. Ben sizin istemediğiniz herkesim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

tabiki mimarlık.

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

Mimarlık oku, evler dik :|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

6 sene mimarlık okuyup bitiremeden dönen arkadaşı görünce tırsıyorum yav :/

Ben Rusya da bir hayat kadını Hollanda da bir eşcinsel İngiltere de bir küfürbaz Afrika da bir köle Almanya da bir alkoliğim. Ben sizin istemediğiniz herkesim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    iş imkanı olarak mimarlık daha ağır basıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı:
    -----------------------------

6 sene mimarlık okuyup bitiremeden dönen arkadaşı görünce tırsıyorum yav :/

-----------------------------
    bitirenlere bak bir de, olayın boyutu değişsin, o psikolojiden çık.İstenince yapılamayacak pek bir şey yoktur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dede
    dede's avatar
    Erkek

neyi seviyosan onu oku.Şimdi bilgide psikoloji okuma şansın varsa mesela ve seviyosan ileride para bok bende yüksek lisansta yaparız sertifika koleksiyonu kuararız diyosan açarsın. 30unda yazaneni paranın anasını ağlatırsın.Düşünürsün böyle paraya bugün ne diye hitap etsem diye.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ikisi de çok iyi. ve ikisi de farklı alanlar. biri sayısal biri sözel. yani eşit ağırlık ama sözel bi yapı onu diyorum. sen hangisine yeteneklisin hangisini istiyosun? ikisini de yaparım diyosan mimarlık derim ama senin sevmen ve yapabileceğine inanmam çok önemli.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

bizim ünideki mimar kızlar çok taş

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    bence sevdiği meslekler değil ikisi de, sevdiği, hayalinde bir meslek olur insanın, onu karsılastırma yapmaz.Sanırım mecburiyet, yanlıs da olabilirim :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Evet ikiside çok farklı alanlar

Psikolojide ingilizce okumak büyük yetenek ister diye düşünüyorum eşşek kadar kitapları alıp mal gibi çalışacaksın bide ingilizce ama bitirip lisans yaptıktan sonra para bok orası cezbediyor. Diğer yandan mimarlık geleceği olan bi meslek tabi kendini geliştirirsen. Amatör olarak karakalem çizim yaptığım için daha kolayıma gelir gibi geliyor birde sayısal öğrencisi olduğum için büyük artısı var.  Mimarlıkmı olsa acaba?

Toplam Hit: 1424 Toplam Mesaj: 14