folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Türkiye’De İnternet Girişimcisi Olmak - Mserdark

Türkiye’De İnternet Girişimcisi Olmak - Mserdark

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Akşam izlerim hocam teşekkürler şimdiden.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

Bi ara bakicam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

geçen sene de freelance olarak bunlara çalışmıştım, adam yazılımcıları kod amelesi olarak görüyor. adamla konuşulmuyor, zerre yazılım bilgisi olmamasına rağmen lead developer kafasında yaşıyor. ha bu arada sesine de kıl oluyorum bu adamın. 

Buremba tarafından 07/Mar/14 00:51 tarihinde düzenlenmiştir

. . .. . ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

"Güzel nedir?" gibi derin bir soruya simetridir gibi sikmsonik bir cevap uyduran insanmış, bugün de bunu öğrendik. Biraz sanat felsefesi ve estetik felsefesi araştırması yapmalı ya da ders verdiği yerde bu derslere misafir öğrenci olması lazım. Çok konuşup boş konuştuğunu düşünüyorum, sevenleri kusura bakmasın. =|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    NigraSilva bunu yazdı

"Güzel nedir?" gibi derin bir soruya simetridir gibi sikmsonik bir cevap uyduran insanmış, bugün de bunu öğrendik. Biraz sanat felsefesi ve estetik felsefesi araştırması yapmalı ya da ders verdiği yerde bu derslere misafir öğrenci olması lazım. Çok konuşup boş konuştuğunu düşünüyorum, sevenleri kusura bakmasın. =|

onu zaten siktir et adam taharet musluğu klişesini bile yaptı, bari onu coğrafi alışkanlıklara bağlasaydı bekledim belki bağlar diye ama yok tamamen tırtlığına vermiş onu, fena değil yine bir iki noktası değerlendirilir. Farukla kankayız tarzında facebook promote falan yapmıyor iyi ki.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    VBDream bunu yazdı
    NigraSilva bunu yazdı

onu zaten siktir et adam taharet musluğu klişesini bile yaptı, bari onu coğrafi alışkanlıklara bağlasaydı bekledim belki bağlar diye ama yok tamamen tırtlığına vermiş onu, fena değil yine bir iki noktası değerlendirilir. Farukla kankayız tarzında facebook promote falan yapmıyor iyi ki.

harbi orda sıçmış :D

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Bknz: kelin ilaci olsa kafasina surermis)))

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mahlukat
    Mahlukat's avatar
    Erkek

çizik

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hIcbir yararli bilgi yok amk bunaldim izlerken bo$ konu$uyor. icraat sifir.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

iyisiyle kötüyle adam anlatmış işte bişeyler parça parça bişeyler çıkartmak lazım 1 saat bencede çok fazla :)

Toplam Hit: 1450 Toplam Mesaj: 22